Základné programy pre PDA

Z Recept na život
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Stránka obsahuje zoznam a krátky popis programov, ktoré sa oplatí nainštalovať do nového zariadenie na platforme Pocket PC (momentálne v najnovšej verzii operačného systému Windows mobile 5.0).

Dopĺňajte sem programy, ktoré denno denne používate. Software, ktorý zásadným spôsobom zlepšuje využitie PDA. neuprednostňujeme freewarové programy. Prioritou je dlhodobá spokojnosť užívateľa.

Pluginy do ToDay obrazovky

TodayAgenda

Veľmi prehľadným spôsobom umožní zobraziť položky z kalendára a úlohy na úvodnej obrazovke. V momente zapnutia displeja máte okamžitý prehľad o udalostiach, ktoré vás čakajú. Premení úvodnú obrazovku na kalendár. Aplikáciu využijú ľudia, pre ktorých je PDA hlavne nástroj na organizovanie času.

tdLaunch

Umožní na plochu pridať ikonky na rýchle spustenie aplikácii. Nemusíte tak používať menu, ale rovno ťuknete na úvodnej obrazovke

  • Upozornenie: Keď sa rozhodnete zmazať nejakého zástupcu, zmaže vám aj zdrojový súbor. Potvora. Preto pred pridávaním treba na to myslieť a do nejakej zložky si napr. pomocou Total Comandedera/CE vyrobiť zástupcu a ten pridať do tdLaunchu.
  • Domáca stránka produktu: Pocket PC tools

PocketNDays

Zobrazuje meniny/svátky a narodeniny pre aktuálny deň. V prípade že máte v kontaktoch vyplnené informácie o mene (väčšinou áno) a o dátume narodenia, upozorní vás tento plugin, že na koho nemáte zabudnúť. Obsahuje meniny pre SR aj svátky pro ČR. Pri inštalácii sa rozhodnete, ktorá databáza bude do vášho prístroja nahratá

Súborový manažér

Total Comander/CE

Menší brat klasického súborového manažéra pre veľké Windows XP. Pomôže v organizovaní súborov vo vašom PDA.

Kalkulačka

Jednoduchá kalkulačka

Doplňte svoje obľúbené programy

Kalkulačka s množstvom funkcii

Doplňte svoje obľúbené programy

Programy pre internet

ICQ

Ak máte MDA, alebo nastavené a sprevádzkované prepojenie vášho PDA s mobilným telefónom, môžete vyžiť klienta tejto populárnej IM služby aj na svojom PDA kdekoľvek sa nachádzate.

PIEPlus

Je to nadstavba pre vstavaný Internet Explorer. Sprístupní surfovanie pomocou záložiek, čiže umožní mať súčasne otvorené viaceré webové stránky. A mnoho ďalších skrytých vlastnosti IE.

  • Domáca stránka produktu: ReenSoft - 14 dní skúšobná verzia