Výsledky zápasov MS vo futbale 2014: Rozdiel medzi revíziami
d (→Predkolo: od 12. júna do 26. júna) |
|||
Riadok 279: | Riadok 279: | ||
Výsledky zápasov o postup do štvrťfinále: | Výsledky zápasov o postup do štvrťfinále: | ||
{|cellpadding="2" style=" width: 700px; background: #e3e3e3; margin-left: 1em; border-spacing: 1px; text-align:center" | {|cellpadding="2" style=" width: 700px; background: #e3e3e3; margin-left: 1em; border-spacing: 1px; text-align:center" | ||
− | ! Dátum || | + | ! Dátum ||Súperi||Výsledok|| |
|-style="background: #ffffff; " | |-style="background: #ffffff; " | ||
|28.6. 18:00|| A1 - B2|| -:- (-:-) | |28.6. 18:00|| A1 - B2|| -:- (-:-) | ||
Riadok 308: | Riadok 308: | ||
=Štvrťfinále: 4. a 5. júla= | =Štvrťfinále: 4. a 5. júla= | ||
{|cellpadding="2" style=" width: 700px; background: #e3e3e3; margin-left: 1em; border-spacing: 1px; text-align:center" | {|cellpadding="2" style=" width: 700px; background: #e3e3e3; margin-left: 1em; border-spacing: 1px; text-align:center" | ||
− | ! Štadión|| | + | ! Štadión||Súperi||Výsledok|| |
|-style="background: #ffffff; " | |-style="background: #ffffff; " | ||
|4.7. 18:00|| - || -:- (-:-) | |4.7. 18:00|| - || -:- (-:-) | ||
Riadok 327: | Riadok 327: | ||
{|cellpadding="2" style=" width: 700px; background: #e3e3e3; margin-left: 1em; border-spacing: 1px; text-align:center" | {|cellpadding="2" style=" width: 700px; background: #e3e3e3; margin-left: 1em; border-spacing: 1px; text-align:center" | ||
− | ! Štadión|| | + | ! Štadión||Súperi||Výsledok|| |
|-style="background: #ffffff; " | |-style="background: #ffffff; " | ||
|8.7. 22:00|| - || -:- (-:-) | |8.7. 22:00|| - || -:- (-:-) |
Verzia zo dňa a času 16:58, 31. máj 2014
Zlato:
Striebro:
Bronz:
Obsah
Predkolo: od 12. júna do 26. júna
A skupina | Súperi | Výsledok | Umiestnenie |
12.jún 22:00 Arena de Sao Paulo |
Brazília - Chorvátsko |
-:- (-:-) |
|
B skupina | |||
13.jún 21:00 Arena Fonte Nova Salvador |
Španielsko - Holandsko |
-:- (-:-) |
|
C skupina | |||
14.jún 18:00 Estadio Mineirao Belo Horizonte |
Kolumbia - Grécko |
-:- (-:-) |
|
D skupina | |||
14.jún 21:00 Estadio Castelao Fortaleza |
Uruguaj - Kostarika |
-:- (-:-) |
|
E skupina | |||
15.jún 18:00 Estadio Nacional Brasilia |
Švajšiarsko - Equador |
-:- (-:-) |
|
F skupina | |||
16.jún 00:00 Maracanã Rio De Janeiro |
Argentína - Bosna a Hercegovina |
-:- (-:-) |
|
G skupina | |||
16.jún 18:00 Arena Fonte Nova Salvador |
Nemecko - Portugalsko |
-:- (-:-) |
|
H skupina | |||
17.jún 18:00 Estadio Mineirao Belo Horizonte |
Belgicko - Alžírsko |
-:- (-:-) |
|
Poradie v základných skupinách sa riadi nasledujúcimi pravidlami:
- bodový zisk
- väčší gólový rozdiel zo všetkých zápasov
- väčší počet strelených gólov
- vyšší počet bodov zo vzájomných zápasov týmov z rovnakou bilanciou
- väčší gólový rozdiel vo vzájomných zápasov týmov s rovnakou bilanciou
- vyšší počet gólov strelených vo vzájomných zápasoch týmov s rovnakou bilanciou
- los - hodia si eurom
Do osemfinále postúpili z každej skupiny dve mužstvá.
Zhodnotenie priebehu základnej časti môžete nájsť v týchto článkoch:
Osemfinale: od 28. júna do 01. júla
Do osemfinále majú už istý postupt tieto mužstvá:
- Skupina A:
- Skupina B:
- Skupina C:
- Skupina D:
- Skupina E:
- Skupina F:
- Skupina G:
- Skupina H:
Výsledky zápasov o postup do štvrťfinále:
Dátum | Súperi | Výsledok | |
---|---|---|---|
28.6. 18:00 | A1 - B2 | -:- (-:-) | Postupuje: |
28.6. 22:00 | C1 - D1 | -:- (-:-) | Postupuje - |
29.6. 18:00 | B1 - A2 | -:- (-:-) | Postupuje - |
29.6. 22:00 | D1 - C2 | -:- (-:-) | Postupuje - |
30.6. 18:00 | E1 - F2 | -:- (-:-) | Postupuje - |
30.6. 22:00 | G1 - H2 | -:- (-:-) | Postupuje - |
01.7. 18:00 | F1- E1 | -:- (-:-) | Postupuje - |
01.7. 22:00 | H1 - G2 | -:- (-:-) | Postupuje - |
Štvrťfinále: 4. a 5. júla
Štadión | Súperi | Výsledok | |
---|---|---|---|
4.7. 18:00 | - | -:- (-:-) | Postupuje: - |
4.7. 22:00 | - | -:- (-:-) | Postupuje - |
5.7. 18:00 | - | -:- (-:-) | Postupuje - |
5.7. 22:00 | - | -:- (-:-) | Postupuje - |
Semifinále: 8. a 9. júla
Po štvrťfinále bude amnestia na žlté karty, aby si najlepší mohli zahrať finále. (Doteraz po základných skupinách.)
Štadión | Súperi | Výsledok | |
---|---|---|---|
8.7. 22:00 | - | -:- (-:-) | Postupuje: - |
9.7. 22:00 | - | -:- (-:-) | Postupuje - |
Zápas o 3. miesto: 12. júla
Zápas o bronz o 22.00: - -:- (-:-)
Finále: 13. júla
O 21.00: - -:- (-:-)
Majstrom sveta sa stalo -