Výsledky zápasov MS vo futbale 2014: Rozdiel medzi revíziami
Riadok 62: | Riadok 62: | ||
2:3 (1:1)<br> | 2:3 (1:1)<br> | ||
0:2 (0:2)<br> | 0:2 (0:2)<br> | ||
− | + | 2:0 (0:0)<br> | |
− | + | 0:3 (0:1)<br> | |
| | | | ||
− | #Holandsko | + | #Holandsko 9b. |
#Chile 6b. | #Chile 6b. | ||
− | #Šapnielsko | + | #Šapnielsko 3b. |
#Austrália 0b. | #Austrália 0b. | ||
Riadok 288: | Riadok 288: | ||
! Dátum ||Súperi||Výsledok|| | ! Dátum ||Súperi||Výsledok|| | ||
|-style="background: #ffffff; " | |-style="background: #ffffff; " | ||
− | |28.6. 18:00|| A1 - | + | |28.6. 18:00|| A1 - Chile|| -:- (-:-) |
|Postupuje: | |Postupuje: | ||
|-style="background: #ffffff;" | |-style="background: #ffffff;" | ||
Riadok 294: | Riadok 294: | ||
|Postupuje '''-''' | |Postupuje '''-''' | ||
|-style="background: #FFFFFF;" | |-style="background: #FFFFFF;" | ||
− | |29.6. 18:00|| | + | |29.6. 18:00|| Holandsko - A2|| -:- (-:-) |
|Postupuje '''-''' | |Postupuje '''-''' | ||
|-style="background: #ffffff;" | |-style="background: #ffffff;" |
Verzia zo dňa a času 21:51, 23. jún 2014
Zaujímavosti o turnaji nájdete na stránke MS vo futbale Brazília 2014
Zlato:
Striebro:
Bronz:
Obsah
Predkolo: od 12. júna do 26. júna
A skupina | Súperi | Výsledok | Umiestnenie |
12.jún 22:00 Arena de Sao Paulo |
Brazília - Chorvátsko |
3:1 (1:1) |
|
B skupina | |||
13.jún 21:00 Arena Fonte Nova Salvador |
Španielsko - Holandsko |
1:5 (1:1) |
|
C skupina | |||
14.jún 18:00 Estadio Mineirao Belo Horizonte |
Kolumbia - Grécko |
3:0 (1:0) |
|
D skupina | |||
14.jún 21:00 Estadio Castelao Fortaleza |
Uruguaj - Kostarika |
1:3 (1:0) |
|
E skupina | |||
15.jún 18:00 Estadio Nacional Brasilia |
Švajšiarsko - Ekvádor |
2:1 (0:1) |
|
F skupina | |||
16.jún 00:00 Maracanã Rio De Janeiro |
Argentína - Bosna a Hercegovina |
2:1 (1:0) |
|
G skupina | |||
16.jún 18:00 Arena Fonte Nova Salvador |
Nemecko - Portugalsko |
4:0 (3:0) |
|
H skupina | |||
17.jún 18:00 Estadio Mineirao Belo Horizonte |
Belgicko - Alžírsko |
2:1 (0:1) |
|
Poradie v základných skupinách sa riadi nasledujúcimi pravidlami:
- bodový zisk
- väčší gólový rozdiel zo všetkých zápasov
- väčší počet strelených gólov
- vyšší počet bodov zo vzájomných zápasov týmov z rovnakou bilanciou
- väčší gólový rozdiel vo vzájomných zápasov týmov s rovnakou bilanciou
- vyšší počet gólov strelených vo vzájomných zápasoch týmov s rovnakou bilanciou
- los - hodia si eurom
Do osemfinále postúpili z každej skupiny dve mužstvá.
Zhodnotenie priebehu základnej časti môžete nájsť v týchto článkoch:
Osemfinale: od 28. júna do 01. júla
Do osemfinále majú už istý postupt tieto mužstvá:
- Skupina A:
- Skupina B: Holandsko, Chile
- Skupina C: Kolumbia
- Skupina D: Kostarika
- Skupina E: Francúzsko
- Skupina F: Argentína
- Skupina G:
- Skupina H: Belgicko
Výsledky zápasov o postup do štvrťfinále:
Dátum | Súperi | Výsledok | |
---|---|---|---|
28.6. 18:00 | A1 - Chile | -:- (-:-) | Postupuje: |
28.6. 22:00 | C1 - D1 | -:- (-:-) | Postupuje - |
29.6. 18:00 | Holandsko - A2 | -:- (-:-) | Postupuje - |
29.6. 22:00 | D1 - C2 | -:- (-:-) | Postupuje - |
30.6. 18:00 | E1 - F2 | -:- (-:-) | Postupuje - |
30.6. 22:00 | G1 - H2 | -:- (-:-) | Postupuje - |
01.7. 18:00 | F1- E1 | -:- (-:-) | Postupuje - |
01.7. 22:00 | H1 - G2 | -:- (-:-) | Postupuje - |
Štvrťfinále: 4. a 5. júla
Štadión | Súperi | Výsledok | |
---|---|---|---|
4.7. 18:00 | - | -:- (-:-) | Postupuje: - |
4.7. 22:00 | - | -:- (-:-) | Postupuje - |
5.7. 18:00 | - | -:- (-:-) | Postupuje - |
5.7. 22:00 | - | -:- (-:-) | Postupuje - |
Semifinále: 8. a 9. júla
Po štvrťfinále bude amnestia na žlté karty, aby si najlepší mohli zahrať finále. (Doteraz po základných skupinách.)
Štadión | Súperi | Výsledok | |
---|---|---|---|
8.7. 22:00 | - | -:- (-:-) | Postupuje: - |
9.7. 22:00 | - | -:- (-:-) | Postupuje - |
Zápas o 3. miesto: 12. júla
Zápas o bronz o 22.00: - -:- (-:-)
Finále: 13. júla
O 21.00: - -:- (-:-)
Majstrom sveta sa stalo -